Soms zijn er perioden waarop het zelfstandig regelen van zaken niet goed lukt, weet dat u dan terecht kan bij de ouderenconsulent. De ouderenconsulent geeft onafhankelijk informatie, advies en ondersteuning.

U kunt terecht bij de ouderenconsulent voor zaken als:

• Oplossingen om langer zelfstanding te kunnen wonen
• Het leggen van sociale contacten
• Activiteiten en voorzieningen in de wijk
• Beschikbare ondersteuning voor mantelzorgers
• Hulp met de administratie
• Hulp bij financiële problemen
• Het regelen van (thuis)zorg
• Maaltijd- en boodschappendiensten
• Vervoer (en begeleiding)

Wilt u eens praten met een ouderenconsulent? De ouderenconsulent is werkzaam in het wijkcentrum bij u in de buurt. Als u wilt, komt de ouderenconsulent bij u op huisbezoek.

 

Stadsdeel – Wijk Ouderenconsulent Locatie
Stadsdeel – Wijk Ouderenconsulent Locatie
Haagse Hout                                                                                                                    Mariahoeve Marianne Zwetsloot Wijkcentrum Mariahoeve
Ivoorhorst 155
m.zwetsloot@wijkz.nl
070 – 205 2450
Haagse Hout                                                                                                              Benoordenhout Daisy Krommenhoek Centrum Bezuidenhout
Johannes Camphuijsstraat 25
d.krommenhoek@wijkz.nl
070 – 205 2560
Haagse Hout                                                                                                                   Bezuidenhout Charlotte Moor Centrum Bezuidenhout
Johannes Camphuijsstraat 25
 c.moor@wijkz.nl
070 – 205 2560
Segbroek
Vruchten- en Heesterbuurt
Jeroen van Rossum Wijkcentrum  ’t Lindenkwadrant
Tweede Braamstraat 6
j.vanrossum@wijkz.nl
070 – 205 2480
Segbroek
Bomen- en Bloemenbuurt, Vogelwijk
Linda Hagen Wijkcentrum ’t Lindenkwadrant
Tweede Braamstraat 6
l.hagen@wijkz.nl
070 – 205 2480
Segbroek
Valkenbos- en Regentessekwartier
Eugenie de van der Schueren Wijkcentrum de Regenvalk
Regentesseplein 148
e.devanderschueren@wijkz.nl
070 – 205 2660
Loosduinen Linda Edelenbos Wijkcentrum de Henneberg
Tramstraat 15
l.edelenbos@wijkz.nl
070 – 205 2590
Loosduinen Monique Krommenhoek Wijkcentrum de Henneberg
Tramstraat 15
m.krommenhoek@wijkz.nl
070 – 205 2590
Loosduinen Hafida Taalat Wijkcentrum de Henneberg
Tramstraat 15
h.taalat@wijkz.nl
070 – 205 2590
Ypenburg Bianca Schneider Wijkcentrum Piet Vink
Laan van Hoornwijck 260
b.schneider@wijkz.nl
070 – 205 25 40
Leidschenveen Bianca Schneider Wijkcentrum Leidschenveen
Harriet Freezerhof 201
b.schneider@wijkz.nl
070 – 205 24 00
Escamp
Vrederust
Margo van der Salm Wijkcentrum Bouwlust
Eekhoornrade 215
m.vandersalm@wijkz.nl
070 – 205 2420
Escamp
Bouwlust
Roos Peltenburg Wijkcentrum Bouwlust
Eekhoornrade 215
r.peltenburg@wijkz.nl
070 – 205 2420
Escamp
Moerwijk
Els Beekhuis
Saskia Schneider
Wijkcentrum  Moerwijk
Aagje Dekenlaan 51
e.beekhuis@wijkz.nl
s.schneider@wijkz.nl
070 – 205 2370
Escamp
Rustenburg, Oostbroek, Leyenburg
Jolanda Smolders Wijkcentrum  Escampade
Escamplaan 61f
j.smolders@wijkz.nl
070 – 205 2360
Escamp
Morgenstond
Emmy van der Gaag Wijkcentrum Moerwijk
Aagje Dekenlaan 51
e.vandergaag@wijkz.nl
070 – 205 2370
Escamp
Wateringse veld
Robert van der Linden Centrum Panamaplein
Panamaplein 34
r.vanderlinden@wijkz.nl
070 – 205 2460
Laak
Laak
Margreet IJlst Wijkcentrum  de Wissel
Van Meursstraat 1a
m.ijlst@wijkz.nl
070 – 205 2390
Laak
Spoorwijk en Laak Centraal
Sylvia Tijssen Wijkcentrum de Wissel
Van Meursstraat 1a
s.tijssen@wijkz.nl
070 – 205 2390
Laak
Molenwijk, Schipperskwartier en Laak-havens
Inge van der Kleij Wijkcentrum  Cromvlietplein
Cromvlietplein 120
i.vanderkleij@wijkz.nl
070 – 205 2380
Centrum
Kortenbos, Zeeheldenkwartier, Archipelbuurt en Willemspark
Marjolijne van Zuijlen Centrum de Heldenhoek
Elandstraat 88
m.vanzuijlen@wijkz.nl
070 – 205 2279
Centrum
Schilderswijk
Iris Zwart Wijkcentrum de Burcht
Stortenbekerstraat 201
i.zwart@wijkz.nl
070 – 205 2250
Centrum
Oud Centrum (Uilebomen, Voorhout, Zuidwal), Stationsbuurt
Sonja Perquin Bakker Wijkcentrum Julianakerk
Schalk Burgerstraat 219
s.perquin@wijkz.nl
070 – 205 2290
Centrum
Transvaal, Groente- en Fruitmarkt
Andre Doesberg Buurtcentrum Bario
Kockstraat 175
a.doesberg@wijkz.nl
070 – 424 81 00
Stadsdeel Ouderen met een migratieachtergrond Ouderenconsulent
Stadsdeel Ouderen met een migratieachtergrond Ouderenconsulent
Stedelijk Chinees sprekende ouderenconsulent Kwok Hung Lau
k.lau@wijkz.nl
06 – 816 88 712
Stedelijk Turks sprekende ouderenconsulent Serpil Battem
s.battem@wijkz.nl
06 – 143 21 990
Stedelijk Arabisch sprekende ouderenconsulent Jamila Lakjaa
j.lakjaa@wijkz.nl 
06 – 140 50 416