ouderconsulent

Soms zijn er perioden waarop het zelfstandig regelen van zaken niet goed lukt, weet dat u dan terecht kan bij de ouderenconsulent. De ouderenconsulent geeft onafhankelijk informatie, advies en ondersteuning.

U kunt terecht bij de ouderenconsulent voor zaken als:

• Oplossingen om langer zelfstanding te kunnen wonen
• Het leggen van sociale contacten
• Activiteiten en voorzieningen in de wijk
• Beschikbare ondersteuning voor mantelzorgers
• Hulp met de administratie
• Hulp bij financiële problemen
• Het regelen van (thuis)zorg
• Maaltijd- en boodschappendiensten
• Vervoer (en begeleiding)

Wilt u eens praten met een ouderenconsulent? De ouderenconsulent is werkzaam in het wijkcentrum bij u in de buurt. Als u wilt, komt de ouderenconsulent bij u op huisbezoek.

 

Stadsdeel – Wijk Ouderenconsulent Locatie
Stadsdeel – Wijk Ouderenconsulent Locatie
Haagse Hout
Bezuidenhout
Joannemie van Dijk Centrum Bezuidenhout
Johannes Camphuijsstraat 25
j.vandijk@voorwelzijn.nl
070 – 205 2560
Haagse Hout
Benoordenhout
Daisy Krommenhoek Centrum Bezuidenhout
Johannes Camphuijsstraat 25
d.krommenhoek@voorwelzijn.nl
070 – 205 2560
Haagse Hout
Mariahoeve
Ray Rudolf Centrum Bezuidenhout
Johannes Camphuijsstraat 25
r.rudolf@voorwelzijn.nl
070 – 205 2560
Segbroek
Vruchten- en heesterbuurt
Jeroen van Rossum Wijkcentrum ‘t Lindenkwadrant
Tweede Braamstraat 6
j.vanrossum@voorwelzijn.nl
070 – 205 2480
Segbroek
Bomen- en bloemenbuurt, Vogelwijk
Lizeth Kastelein Wijkcentrum ‘t Lindenkwadrant
Tweede Braamstraat 6
l.kastelein@voorwelzijn.nl
070 – 205 2480
Segbroek
Valkenbos- en Regentessekwartier
Linda Hagen Wijkcentrum de Regenvalk
Regentesseplein 148
l.hagen@voorwelzijn.nl
070 – 205 2660
Loosduinen
Loosduinen
Linda Edelenbos Wijkcentrum Loosduinen
Tramstraat 15
l.edelenbos@voorwelzijn.nl
070 – 205 2590
Loosduinen
Loosduinen
Monique Krommenhoek Wijkcentrum Loosduinen
Tramstraat 15
m.krommenhoek@voorwelzijn.nl
070 – 205 2590
Loosduinen
Loosduinen
Hafida Taalat Wijkcentrum Loosduinen
Tramstraat 15
h.taalat@voorwelzijn.nl
070 – 205 2590
Ypenburg
Ypenburg
Bianca Schneider Wijkcentrum Piet Vink
Laan van Hoornwijck 260
b.schneider@voorwelzijn.nl
070 – 205 25 40
Leidschenveen
Leidschenveen
Miriam Wilschewski Wijkcentrum Leidschenveen
Harriet Freezerhof 201
m.wilschewski@xtra.nl
070 – 205 24 00
Escamp
Vrederust
Margo van der Salm Wijkcentrum Bouwlust
Eekhoornrade 215
m.vandersalm@mooiwelzijn.nl
070 – 205 2420
Escamp
Bouwlust
Els Hooning Wijkcentrum Bouwlust
Eekhoornrade 215
e.hooning@mooiwelzijn.nl
070 – 205 2420
Escamp
Moerwijk
Els Beekhuis
Saskia Schneider
Wijkcentrum Moerwijk
Aagje Dekenlaan 51
e.beekhuis@mooiwelzijn.nl
s.schneider@xtra.nl
070 – 205 2370
Escamp
Rustenburg, Oostbroek, Leyenburg
Jolanda Smolders Wijkcentrum Escampade
Escamplaan 61f
j.smolders@mooiwelzijn.nl
070 – 205 2360
Escamp
Morgenstond
Miriam Wilschewski Kindcentrum Bamboe
Bentelostraat 53
m.wilschewski@xtra.nl
06 – 282 23 853
Escamp
Wateringse veld
Robert van der Linden Centrum Panamaplein
Panamaplein 34
r.vanderlinden@mooiwelzijn.nl
070 – 205 2460
Laak
Laak
Margreet IJlst Wijkcentrum de Wissel
Van Meursstraat 1a
m.ijlst@mooiwelzijn.nl
070 – 205 2390
Laak
Spoorwijk en Laak Centraal
Sylvia Tijssen Wijkcentrum de Wissel
Van Meursstraat 1a
s.tijssen@mooiwelzijn.nl
070 – 205 2390
Laak
Molenwijk, Schipperskwartier en Laak-havens
Inge van der Kleij Wijkcentrum Cromvlietplein
Cromvlietplein 120
i.vanderkleij@mooiwelzijn.nl
070 – 205 2380
Centrum
Kortenbos, Zeeheldenkwartier, Archipelbuurt en Willemspark
Matthias Wenzel Centrum de Heldenhoek
N.v.t.
m.wenzel@zebrawelzijn.nl
070 – 205 2000
Centrum
Schilderswijk
Ivona Sestan Wijkcentrum de Burcht
Stortenbekerstraat 201
i.sestan@zebrawelzijn.nl
070 – 205 2250
Centrum
Oud Centrum
Sonja Perquin Bakker Wijkcentrum Julianakerk
Schalk Burgerstraat 219
s.perquin@zebrawelzijn.nl
070 – 205 2290
Centrum
Rivierenbuurt en Stationsbuurt
Daphne James Wijkcentrum Parada
Van Limburgstirumstraat 280
d.james@zebrawelzijn.nl
070 – 424 8267
Stadsdeel Ouderen met een migratieachtergrond Ouderenconsulent
Stadsdeel Ouderen met een migratieachtergrond Ouderenconsulent
Stedelijk Chinees sprekende ouderenconsulent Kwok Hung Lau
k.lau@voorwelzijn.nl
06 – 816 88 712
Stedelijk Turks sprekende ouderenconsulent Serpil Battem
s.battem@voorwelzijn.nl
06 – 143 21 990
Stedelijk Arabisch sprekende ouderenconsulent Jamila Lakjaa
j.lakjaa@voorwelzijn.nl
06 – 140 50 416