Gezellig samen eten in de buurt? Ook in uw omgeving zijn er plekken waar buurtbewoners en vrijwilligers gratis of tegen een kleine vergoeding voor u koken. Liever eerst samen koken en daarna samen eten? Ook dat kan op verschillende locaties.
Bent u op zoek naar een voordelig restaurant waar u iedere dag kunt eten? Dan kunt u ook terecht in restaurtants van zorgcentra. Houders van de Ooievaarspas die AOW ontvangen krijgen er vaak korting.
Vindt u het leuk om samen met andere buurtbewoners te eten? Eens per twee weken kunt u aanschuiven bij het Abri Diner in wijkgebouw AbriCosy.
Samen eten en mensen ontmoeten in kleine kring en huiselijke sfeer doe je bij BOEI eet en ontmoet in Wateringse Veld.
Gezamenlijk maken we de lekkerste en waar mogelijk de gezondste bakcreaties. Smult u gezellig met ons mee?
Blijf fit en doe mee met de oefeningen en na afloop samen aan een gezonde maaltijd.
Samen eten vinden we belangrijk. Dat doen we daarom ook graag, onder andere in de Bijbelkeuken.
Komt u op maandag en vrijdag ook een broodje van de week halen in de Mallemok? Dan lunchen we gezellig samen.
Komt u op maandag en vrijdag ook een broodje van de week halen in de Mallemok? Dan lunchen we gezellig samen.
Zin in samen te eten? Kom dan gezellig bij ons een broodje verrassing eten in het Trefpunt in Scheveningen.
Geen zin om alleen te eten. Kom dan naar de Buurtlunch.
Geen zin om alleen te eten. Kom dan naar de Buurtlunch in het Kalhuis.
Iedere donderdag staat er voor de buurtbewoners weer een heerlijke gezonde maaltijd klaar.
Komt u ook gezellig eten met uw buren? Een drie-gangenmaaltijdkost €5,- per persoon. Uiterlijk dinsdag aanmelden.
Zin om samen met buurtgenoten te ontbijten? Kom dan op donderdag naar het buurtontbijt in wijkcentrum Bezuidenhout.
Heb je zin om met de buurtbewoners te ontbijten?
Weer eens uit eten? Reserveer voor de 3-gangenmaaltijd in het buurtresto in de Heesterbuurt
Een keer per maand kookt Cindy Staal voor u bij Amadeus in Loosduinen.
Iedere tweede dinsdag van de maand wordt een culinaire avond met een luxe 3 gangen diner georganiseerd in het Ontmoetingscentrum.
Geen zin om iedere dag te koken? Schuif aan voor een warme maaltijd van de 'Laakse Tafel'.
Lekker eten en praten met mensen uit de buurt.
Niet alleen eten? Op donderdag, vrijdag en in het weekend kunt u aanschuiven voor een warme maaltijd.
Niet alleen eten? Op donderdag, vrijdag en in het weekend kunt u aanschuiven voor een warme maaltijd.
Schuift u op dinsdag ook aan in de ontmoetingsruimte voor een warme maaltijd?
Schuift u op dinsdag ook aan in de ontmoetingsruimte voor een warme maaltijd?
Eet u ook eens mee in het eetcafé in Bouwlust? Voor €5 krijgt u een gezonde maaltijd voorgeschoteld.
Op de 1e woensdag van de maand koken de vrijwilligers van Eetcafé De Hyacint voor wijkbewoners.
Kom genieten van Sadie's keuken.
U kunt altijd terecht in het restaurant van De Eshoeve in Belgische Park. Ook als u hulp nodig heeft bij het eten.
In Duinhage in Loosduinen kunnen bewoners en wijkbewoners komen eten.
Bewoners van WZH Waterhof en de garantwoningen in Wateringse Veld kunnen elke dag terecht in het restaurant.
Kies uit het dagmenu of eet á la carte.
In Nolenshaege in Loosduinen kunnen niet alleen de bewoners maar ook de wijkbewoners elke dag komen eten.
Eet u á la carte of kiest u het dagmenu?
Geen zin om altijd alleen te eten? U kunt zo vaak u wilt in Houthaghe in Loosduinen aanschuiven.
Voor een dagelijkse warme maaltijd of een feestelijk diner kunt u terecht in Houtwijk in Loosduinen.
Samen genieten van een warme maaltijd of een lunch bij Jonker Frans in Segbroek.
Behoefte aan gezelschap? Kom dan eten in restaurant Landscheiding in Mariahoeve.
In het restaurant in Moerwijk kunnen bewoners en wijkbewoners terecht voor een warme lunch of diner.
Geen zin om te koken? Restaurant Oase in Leyenburg serveert iedere dag lekkere en gezonde maaltijden.
Schuift u ook eens aan voor een warme maaltijd bij Oostduin in Benoordenhout?
In het restaurant in het Zeeheldenkwartier kunnen bewoners en wijkbewoners iedere dag terecht voor een warme maaltijd.
Geen zin om te koken of graag eten in gezelschap? Loop eens binnen bij restaurant Plaza in Woonzorgpark Loosduinen.
Schuif eens aan voor een warme maaltijd in Uitzicht.
In Expertisecentrum Mariahoeve in Haagse Hout kunnen bewoners en wijkbewoners terecht voor een kop koffie, een warme maaltijd of lunch.
Loop eens binnen voor een warme maaltijd of maak een keuze uit de kleine kaart.
Leuker om te eten in gezelschap? Kom dan eten in ons gezellige restaurant in Scheveningen.
Geen zin in koken? Kom dan bij het Wijndaelercentrum in Loosduinen eten.
Woont u in Mariahoeve? Dan kunt u elke dag of af en toe eten in dit restaurant.
Schuif eens aan voor het dagmenu of kies een gerecht van de kleine kaart.
In de brasserie van Vrederust-West kunnen bewoners en wijkbewoners terecht voor een warme lunch of diner.
Loop eens binnen bij Buurtsupper in Scheveningen voor een kop koffie en een praatje of een warme maaltijd.
Komt u ook gezellig met de andere bezoekers genieten van een zelfgemaakte lunch?
Bij Remar Hollande kunnen mensen die op straat leven terecht voor een maaltijd. Maar ook eenzame mensen zijn welkom.
Houdt u van een verzorgde maaltijd en een goed gesprek? Schuif dan eens aan bij de Herenlunch. De lunch bestaat uit 3 gangen en wordt verzorgd door een vrijwillige kok.
Houdt u van een verzorgde maaltijd en een goed gesprek? Schuif dan eens aan bij de Herenlunch. De lunch bestaat uit 3 gangen en wordt verzorgd door een vrijwillige kok.
Het Proeflokaal in Transvaal is een sociaal restaurant waar wijkbewoners een gezonde, lekkere en betaalbare maaltijd kunnen eten en andere wijkbewoners kunnen ontmoeten.
Vindt u het leuk om samen te eten? En vind jij het leuk om te koken? Bij Jong kookt voor oud koken jongeren voor oudere buurtbewoners.
Hou je van koken? Dan nodigen we je uit om met andere jongeren te koken voor oudere wijkbewoners in Waldeck (Loosduinen) en samen met hen te eten.
In de chaos van het leven ontdekken we een bijbelverhaal op allerlei nieuwe manieren. Zo leren we over en van God en elkaar.
Gezellig samen aan tafel met uw buren.
Eens per maand maakt de Kook- en eetclub tijd om samen te koken (verse ingrediënten, geen potjes). De nadruk ligt op gezellig samen eten.
Elke week maken we iets anders: Turks of Surinaamse lunch, pannenkoeken, smoothies of gezonde broodjes. En natuurlijk eten we de lunch gezamenlijk op.
Samen met andere vrouwen bedenkt wat u welke recepten u wilt koken en eten. De kosten deelt u samen.
Eens een echte Afrikaanse maaltijd koken? Kom naar Kariboe Bibi.
Bij sommige zorginstellingen eet u met korting met uw Ooievaarspas. Het maakt niet uit of u de maaltijd laat bezorgen of eet bij de zorginstelling.
De LED-groep ontmoet elkaar om te eten, goede gesprekken te voeren en veel plezier te hebben.
Zin in samen te lunchen? Kom dan gezellig bij ons eten in het Trefpunt in Scheveningen.
Zin in samen te lunchen? Kom dan gezellig bij ons eten in het Trefpunt in Scheveningen.
Lunch eens buiten de deur.
Ontmoet andere leden van de Hiv Vereniging tijdens de woensdag lunch.
Niet alleen eten? Eens in de maand kunt u aanschuiven voor een lunch.
Niet alleen eten? Eens in de maand kunt u aanschuiven voor een lunch.
TOp de maandag, woensdag en donderdag serveren we soep, broodjes en tosti's tegen een kleine bijdrage.
Kom naar Het Kalhuis en geniet samen met buurtgenoten van een maaltijd.
Kom naar Het Kalhuis en geniet samen met buurtgenoten van een maaltijd.
Vindt u het leuk om samen met anderen te eten? Schuif aan in de Duizichtkerk.
Gezellig samen eten in Bezuidenhout op maandag.
Schuif eens op vrijdag aan voor een gezamenlijke maaltijd in Loosduinen.
Bij de Volharding in het Zeeheldenkwartier kunt u aanschuiven om te genieten van een heerlijke 3-gangen maaltijd gemaakt door onze vrijwillige koks. Aan tafel ontmoet u mensen uit de buurt.
Vindt u het leuk om samen met andere buurtbewoners te eten? Onze vrijwilligers koken een eenvoudige, degelijke maaltijd voor u.
Vindt u het leuk om samen met andere buurtbewoners te eten? Onze vrijwilligers koken een eenvoudige, degelijke maaltijd voor u.
Op vrijdag kunt u in Bouwlust aanschuiven voor de open maaltijd voor de wijk. Een maaltijd kost €2,00.
Vindt u het leuk om samen met anderen te eten? Eens per maand bakken we in Het Trefpunt pannenkoeken voor iedereen.
Vindt u het leuk om samen met anderen te eten? Eens per maand bakken we in Het Trefpunt pannenkoeken voor iedereen.
Komt u ook gezellig pannenkoeken eten met het hele gezin?
Komt u op maandagmiddag pannenkoeken eten in de ontmoetingsruimte van het Klokhuis?
Een keer per maand kunt u pannenkoeken eten bij Wijkcentrum de Henneberg in Loosduinen. Eet u een keer mee?
Komt u gezellig eten met andere buurtbewoners?
Op de pizza-avond in Moerwijk staat ontmoeting tussen buren, plezier en lekker eten centraal.
Proef is een gezellige, open maaltijd waar iedereen uit de buurt kan aanschuiven, alleen of met het hele gezin.
Samen aan de maaltijd bij de Luifel.
Schuif mee aan tafel en eet mee.
Ga met u buren 'Samen aan tafel' voor een lekkere warme maaltijd.
Op dinsdag kunt u in Scheveningen meedoen met een beweegactiviteit en daarna aanschuiven voor een warme maaltijd.
Komt u bij ons eten? Geniet iedere donderdag van een verse maaltijd samen met ouderen uit de buurt in de Buurtkantine.
Houdt u van de Hollandse pot? Kom dan gezellig bij ons eten in het Trefpunt in Scheveningen.
Houdt u van de Hollandse pot? Kom dan gezellig bij ons eten in het Trefpunt in Scheveningen.
Eet u op maandag ook met ons mee? In het Buurtvrouwenhuis in Moerwijk serveren weeen 3-gangen menu voor €4,00 per persoon.
Op dinsdag samen met u buren gezond en lekker eten bij Bethel.
In het Buurtpunt kunt u gezellig komen eten of een drankje komen drinken.
Eens per 2 weken kunt u aanschuiven bij het Kompas voor een gezamenlijke maaltijd gekookt door vrijwilligers.
Eet u ook mee, samen met uw buurtgenoten?
Op werkdagen kunt u bij QkeleQ in Loosduinen terecht voor een warme maaltijd.
Schuif gezellig aan voor een warme maaltijd bij de Yp in Ypenburg
Geniet samen met andere buurtbewoners in Buurtcentrum De Geest in Waldeck (Loosduinen) van een betaalbaar, goed en gezond driegangendiner. Van Harte kookt halal.
De Brug serveert op woensdag een Chinese 3-gangenmaaltijd.
Schuift u ook aan voor een warme maaltijd in de Tabe Zijlstrazaal in de Christus Triumfatorkerk in Bezuidenhout.
Geen zin om elke dag voor uzelf te koken? Eet dan eens mee in de Heldenhoek.
Schuift u ook eens aan bij de buurtmaaltijd in Segbroek?
Vrijwilligers koken iedere vrijdag een multicultureel 3-gangenmaaltijd voor u.
Vindt u het leuk om samen met anderen te eten? Schuif eens aan bij de maaltijdgroep.
Eten verbindt, samen eten is gezelliger dan alleen. Samen koken, samen delen brengt ouderen uit Loosduinen samen rond een maaltijd.
Lunchen met buurtgenoten bij Betje.
Samen met heel wat anderen gezellig wat eten en ontmoeten in de Bethlehemkerk in de Bomen- en Bloemenbuurt? Iedere laatste donderdag van de maand kunt u er aanschuiven.
Wees welkom voor een lekker bakje koffie, een tosti en een gezellig praatje.
Roze ouderen ontmoeten elkaar in een gezellige en veilige sfeer bij 'Oud Roze' in Regentesse-Valkenbos.
Schuif eens aan voor een gezonde vegetarische maaltijd.
De Open Tafel verzorgt eens per 14 dagen, een vegetarische maaltijd. Schuif aan om mee te eten en voor u goed gesprek.
Eenmaal in de week kunnen mensen 'naar het Straatpastoraat toe' komen. Elke vrijdag worden in de Vincentius' Hof bij het Stadsklooster aan het Westeinde een viering en een maaltijd gehouden.
Geen zin om alleen te eten? Schuif dan eens op donderdagmiddag aan in de wijkwinkel in Scheveningen.
Geen zin om alleen te eten? Schuif dan eens op donderdagmiddag aan in de wijkwinkel in Scheveningen.
Komt u gezellig samen genieten van een heerlijke warme lunch?
Een culinaire reis om de wereld.
Komt u gezellig eten met andere buurtbewoners?
Komt u gezellig eten met andere buurtbewoners?